Запрошуємо відвідати мальовниче місто Біла Церква

28 квітня

 о 8 00 відкриття фестивалю. Звучить гімн. Запрошуються всі колективи на сцену.

 


Соло і дуети. Східні танці.

ПОЧАТОК - 08:00

1

Школа Східного танцю «Хабібі»

м. Біла Церква

Ткачук Софія -Метелик

1

Шоу Belly Dance Дебют!

2

Школа Східного танцю «Хабібі»

м. Біла Церква

Мельник Анастасія - Межансе

1

Класичний Belly Dance

3

Школа Східного танцю «Хабібі»

м. Біла Церква

Яхнівська Марія - Полум’я

1

Дебют! Шоу Belly Dance

4

Школа Східного танцю «Хабібі»

м. Біла Церква

Підобід Катерина - Табла соло

1

Табла соло

5

Школа Східного танцю «Хабібі»

м. Біла Церква

Тимченко Вероніка -Табла соло

1

Табла Соло Дебют!

6

Школа Східного танцю «Хабібі»

м. Біла Церква

Романчук Вікторія- Межансе

1

Класичний Belly Dance

7

Школа східного танцю «Маліка» дитячий клуб Лас Мамас

м. Біла Церква

Севериненко Діана - Табла соло

1

Табла Соло

8

Школа Східного танцю «Хабібі»

м. Біла Церква

Диченко Марина - Межансе

1

Класичний Belly Dance Дебют!

9

Школа Східного танцю «Хабібі»

м. Біла Церква

Гапоненко Дар’я - Сабма Belly Dance

1

Шоу Belly Dance

10

Школа Східного танцю «Хабібі»

м. Біла Церква

Рачинська Аліна - Крила Ісіди

1

Шоу Belly Dance дебют

11

Школа Східного танцю «Хабібі»

м. Біла Церква

Гудик Оксана -Межансе

1

Дебют Класичний Belly Dance

12

Школа Східного танцю «Хабібі»

м. Біла Церква

Сунцова Альона - Межансе

1

Класичний Belly Dance

13

Студія Східних танців ДРЦ "Лідерленд" м. Біла Церква Дует

Володько Єлизавета та Петух Єлизавета. - Ніжність

2

Класичний Belly Dance

14

Школа східного танцю «Маліка» дитячий клуб Лас Мамас м. Біла Церква Дует

Кушнірук Ангеліна та Герасимова Валерія - Протистояння

2

Шоу Belly Dance

 

Соло Хореографія

ПОЧАТОК - 8:40

Колектив

П.І

Назва номера

категорія

1 категорія

15

Танцювальний колектив

"Козацька Лицарська Школа"

м.Київ

Якименко Єва

Казкові мрії

Сучасна хореографія

16

Колектив Подоляни   м Київ

Добровольська Мілана

Поклик предків

Сучасна хореографія

17

Колектив Подоляни   м Київ

Ольхевич Катерина

Глибина самотності

Сучасна хореографія

18

Танцювальна студія Maximum

м. Біла Церква

Альбіна Савченко

Як тобі сказати

Сучасна хореографія

2 категорія

19

Хореографічне мистецтво

«Real Dance»

м. Сквира

Глінка Олександра Олександрівна

То, от чего без ума

Сучасна хореографія

20

Народний художній колектив, ансамбль сучасної хореографії та вокалу Бригантина

м. Київ

Преображенська Ксенія

«Я це Я»

Вільна категорія початківці

21

Дитячий клуб Лас Мамас

Студія сучасних танців

«Арт-і-фреш»

м. Біла Церква

Кушнірук Ангеліна

Там де ти є

Сучасна хореографія

22

Дитячий клуб Лас Мамас

Студія брейк-дансу і хіп-хопу

«Dreamway»

Морозова Маргарита

 

Хіп хоп

3 категорія

23

"Квiтка Мрiй" м. Овідіополь

Андронакі Дар я

1.Мое им я Украина

Сучасна хореографія

24

Хореографічне мистецтво

«Real Dance»

Павленко Амалія Ігорівна

Whuteva

Сучасна хореографія

25

Хореографічне мистецтво

«Real Dance»

Дубенська Єлизавета Ігорівна

Boom, boom, pow

Сучасна хореографія

26

"Квiтка Мрiй" м. Овідіополь

Андронакі Дар я

Чудеса в гремерцi

Сучасна хореографія

Східні танці

ПОЧАТОК - 09:10

27

Школа східного танцю «Маліка» м.Біла Церква

Класичний Belly-Dance

Деспасіто»

28

Студія Східних танців ДРЦ "Лідерленд" м. Біла Церква

Шоу Belly Dance

Барвисті метелики

29

Школа східного танцю «Маліка»

м.Біла Церква

Класичний Belly-Dance

Моя дорога 1 категорія дебют!

30

Школа східного танцю «Хабібі»

м.Біла Церква

Класичний Belly Dance

Межансе

31

Школа східного танцю «Маліка»

м.Біла Церква

Шоу Belly Dance

Балет

 

ПРОБА СЦЕНИ - 09:25

COLO ВОКАЛ - 09:40

П.І

Назва твору

категорія

1 категорія

1

Могильникова Єлизавета Павлівна

Черкаська дитяча школа мистецтв. провулок Гастелло 3

"Try everything"

вокал

2

Яковець Вікторія

Сквирська дитяча школа мистецтв

"Дощик"

вокал

3

Хлєбік Марія

Сквирська дитяча школа мистецтв

"Рожеві окуляри"

вокал

2 категорія

4

Караван Владислава Максимівна

Черкаська дитяча школа мистецтв.

Ой ти вітре"

вокал

5

Арман Аракелян

м.Хмельницький, ДМШ №1

Пустельник - Піккардійська Терція(в обробці)

вокал

6

Кононенко Вероніка

Вокальний гурт "Перлинки"

с.Шкарівка

«Мій світ»

вокал

7

Дзядевич Крістіна

Вокальний гурт "Перлинки"

.«Butterflies

вокал

8

Міненко Софія Ігорівна

Луцький районний будинок культури, м.Луцьк

Adagio. Б.Робертс, Р.Аллісон.

вокал

9

Арман Аракелян

м.Хмельницький, ДМШ №1

ОМА -Alekseev

вокал

10

Хіміч Поліна

Дитяча вокальна студія "ДоМіСолька"

Черкаський міський

Будинок культури ім. Ів.Кулика.

м. Черкаси

Співай

вокал

11

Василенко Діана

Вокальна студія "Палітра талантів"

Черкаський міський Будинок культури імені Івана Кулика

Ой ти вітре

вокал

12

Мельник Анастасія

Сквирська дитяча школа мистецтв

сл. і муз. Насті Петрик"Дощик

вокал

13

Щур Олександра

Народна аматорська студія естрадної пісні «Пісенні ключі»

сл. і муз. Софії Тарасової "Намалюй"

вокал

14

Мерет Ксенія

Зразковий вокальний ансамбль "Джельсомино" м. Овiдiополь Одеська обл.

«Хай живе надiя»

вокал

15

Головата Крістіна

Зразковий вокальний ансамбль "Джельсомино" м. Овiдiополь Одеська обл.

«Мир над Україою»

вокал

16

Гресько Ніка Вокальна студія « Singing girls» дитячий клуб

Лас Мамас

«Свободная птица»

вокал

17

Муковоз Марія

Вокальна студія « Singing girls» дитячий клуб Лас Мамас

«Три поради»

вокал

18

Мкоян Аріна

Вокальна студія « Singing girls» дитячий клуб Лас Мамас

«Самба»

вокал

3 категорія

19

Норченко Катя

Вокальна студія « Singing girls» дитячий клуб Лас Мамас

«Там де ми є»

вокал

20

Поворознік Марія

Народна аматорська студія естрадної пісні «Пісенні ключі»,

Сквирська школа мистецтв

"Над землею тумани"

вокал


Вокал колективи, театри

21

Дитяча вокальна студія "ДоМіСолька"

Черкаський міський

Будинок культури ім. Ів.Кулика. м. Черкаси

«Вітай сонце»

вокал

22

Дитяча вокальна студія "ДоМіСолька"

Черкаський міський

Будинок культури ім. Ів.Кулика.

м. Черкаси

«Країна мрій»

вокал

23

Вокальна студія "Палітра талантів"

Черкаський міський Будинок культури імені Івана Кулика

«Долиною»

вокал

24

Школа моделей А-Пріорі дитячий клуб Лас Мамас

М. Біла Церква

«Стюардеси»

Театр моди


НАГОРОДЖЕННЯ + ХОРЕОГРАФІЯ - 11:00

ПРОБА СЦЕНИ - 11:50

Сучасна хореографія, театри - 12:30 

1 категорія

1

Школа моделей та естетичного виховання "Mix models"

м. Кропивницький

Театр моди

«Квітка життя»

2

Народний художній колектив, ансамбль сучасної хореографії

та вокалу «Бригантина»

м.Київ

Шоу денс

«Калейдоскоп»

3

Зразковий хореографічний колектив «Колорит» м. Біла Церква

Дитяча хореографія

«Веселі панди»

4

Сергієнко Аліна

Вокальна студія Галини Секержицької м.Кропивницький соло

вокал

«Небо знає»

5

Танцювальний колектив

«InDi – Dance»

Васильківський район

Дебют

сучасна хореографія

«Girls»

6

Танцювальна студія Maximum

м. Біла Церква

Дебют

дитяча хореографія

«Одного разу на грядці»

7

Студія циркового мистецтва "Імпульс"

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради Клуб за місцем проживання "Прометей"

м.Біла Церква

Оригінальне мистецтво

жанр - цирк

«Фантастична трійка»

8

Народний художній колектив, ансамбль сучасної хореографії та вокалу «Бригантина»

м. Київ         

Сучасне мистецтво. Джаз

«Лови позитив»

9

Студія сучасного танцю «Арт-і-фреш» дитячого клубу Лас Мамас

М. Біла Церква

Дебют! дитяча хореографія

«Котики»

10

Колектив " Активчики"

м. Біла Церква

Естрадний танець

«Божьи коровки»

11

Студія поінгу ДРЦ «Лідерленд»

м.Біла Церква

Оригінальне мистецтво, жанр цирк

«Грім»

12

Студія cучасної хореографії

«Арт-і-фреш» дитячого клубу

Лас Мамас м. Біла Церква

Дитяча хореографія

«Сон про маму»

13

Танцювальний колектив

"Козацька Лицарська Школа"

м. Київ

Сучасна хореографія

«Любов подбає»

14

Зразковий хореографічний колектив Колорит м.Біла Церква

Народна стилізація

«Китайські мотиви»

15

Студія циркового мистецтва "Імпульс"

Клуб за місцем проживання "Прометей"м. Біла Церква

Оригінальне мистецтво жанр - цирк

"Бешкетниці"

16

Танцювальна студія Maximum

м. Біла Церква

Вільна хореографія

«Ангели»

17

Студія хіп-хопу і брейк-дансу «Dreamway»

дитячого клубу «Лас Мамас»

м.Біла Церква

Хіп-хоп

«Поліція» початківці

18

Студія сучасного танцю «Арт-і-фреш» дитячого клубу Лас Мамас         

м. Біла Церква

Дитяча хореографія

«Ляльки»

19

Студія брейк-дансу

ДРЦ «Лідерленд» м.Біла Церква

Брейк данс

«Street»

20

Танцювальна студія «Maximum»

м. Біла Церква

Естрада дитяча

«Веселі бешкетники»

21

Студія циркового мистецтва "Імпульс"

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради Клуб за місцем проживання "Прометей"

Оригінальне мистецтво жанр - цирк

«В ритмі пульсу»

22

Зразковий аматорський хореографічний колектив "Промінь" м. Київ

Вільна хореографія (дитячий танець)

«Пеппі»

23

Зразковий Хореографічний Ансамбль "Метелиця" м. Кропивницький

Сучасна хореографія

"Стиляги"

24

Танцювальна студія «Maximum»

м. Біла Церква

Бальна хореографія

«Samba Party»

25

Зразковий Хореографічний Ансамбль "Метелиця" м. Кіровоград дует

Валентина Хмара, Дар'я Ананко

«Мама (модерн)»


проба сцени для 2 і 3 категорії - 13:45

нагородження 1 категорії - 14:30

Змішана i 2 категорії - 15:15

26

Зразковий аматорський хореографічний колектив "Промінь" м. Київ дует    

Лещенко Олексій Валерійович та

Заєць Софія Олександрівна

Вільна категорія

«На стилі»

27

Зразковий аматорський ансамбль сучасного та естрадного танцю «Сенсація» м .Бердичів

соло

Вікторія Сорочан

Сучасна хореографія

«Під дощем»

28

Зразковий аматорський ансамбль сучасного та естрадного танцю «Сенсація» м .Бердичів Житомирська обл. соло

Пухальська Марина

контемпорарі

«А може вже досить?!!!»

29

Танцювальний колектив

«Чудіки» дует

м.Київ

Хіп хоп

«Together»

30

Студія циркового мистецтва дует «Імпульс»

м.Біла Церква

Романенко Даша Аршинікова Ірма

«Скай»

(Оригінальне м-во цирк)

31

Студія хіп-хопу і брейк-дансу «Dreamway» м. Біла Церква

Хіп-хоп

«Liberty»

32

Зразковий аматорський хореографічний колектив "Промінь" м. Київ

Вільний танець

«Чары Дриад»

33

Танцювальний колектив «Чудики», м. Київ

Контемпорарі

«В дитячих душах»

34

Зразковий художній колектив студія танцю КаприZ Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м.Київ

Естрадна хореографія

змішана

«Стиляги»

35

Народний художній колектив, ансамбль сучасної хореографії та вокалу «Бригантина»

м.Київ

Сучасне мистецтво.

Шоу-денс

«Поспішайте танцювати»

36

Хореографічна студія «Play Dance»

Дитячого клубу Play Day м. Київ

Сучасна хореографія

« Love in the air»

37

"Водограй" Махнівська ДМШ Козятинського р-ну

Сучасна –естрадний танець1 категорія

«Різдвяні ельфи»

38

Студія сучасного танцю «Арт-і-фреш»

м. Біла Церква

сучасна хореографія

«Танцюй повсюди»

39

Танцювальний колектив «Чудики», м. Київ

Dance Show

Shake it

40

Зразковий аматорський ансамбль сучасного та естрадного танцю «Сенсація» м .Бердичів

вільний танець

«Мрія кожного з нас»

41

Дитячий хореографічний Зразковий аматорський колектив "Надія"

м.Київ

Народна стилізація

"Бешкетники"

42

Театр сучасного танцю «Модерн»

м. Умань

вільний танець

«Світ дитинства»

43

Студія сучасного танцю " STAR"

м. Жашків

Естрадна хореографія

«Нестримний

Рок-н-ролл»

44

Танцювальний колектив "Подоляни"

Клуб за місцем проживання "Дитячі мрії» м.Київ

Сучасна хореографія

«В очікуванні місії»

45

Зразковий аматорський хореографічний колектив "Промінь" м. Київ

Сучасна хореографія

«Время»

46

Зразковий художній колектив студія танцю КаприZ Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району

Естрадна хореографія

«Квітка – душа»

47

Танцювальний колектив «Чудики», м. Київ

Джаз

«Конкурс краси»

48

Дитячий хореографічний "Зразковий аматорський колектив "Надія"

м.Біла Церква

Бальна хореографія

«Вальс»

49

Танцювальна студія «Maximum»

м. Біла Церква

Вільний танець

«Мама і дочка»

50

Театр сучасного танцю «Модерн»

м. Умань

Вільний танець

« Солодкоїжки»

51

Танцювальний колектив "Козацька Лицарська Школа" м.Київ

Сучасна хореографія

«Зачаровані»

52

Зразковий художній колектив студія танцю КаприZ Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району

Сучасна хореографія

«Ніндзя girls»

53

Народний художній колектив, ансамбль сучасної хореографії та вокалу Бригантина"

м. Київ

Модерн

«У кожній дитині є сонце. Тільки дайте йому засяяти!»

54

Студія сучасного танцю «Арт-і-фреш»

м.Біла Церква

Сучасна хореографія

початківці

«Думки»

55

Танцювальний колектив «Чудики», м.Київ

Dance Show

« Believer»

56

Студія сучасного танцю " STAR"

Колектив "САЛМА"

М.Жашків

Естрадна хореографія

«Шалений Кан –Кан»

57

Зразковий аматорський хореографічний колектив "Промінь" м. Київ

Модерн, джаз модерн

«Не останавливайся»

58

Танцювальний колектив "InDi - Dance" Шкільний гурток сучасного танцю Плесецької

М.Київ

Сучасна хореографія

«Пообіцяй»

59

Народний художній колектив, ансамбль сучасної хореографії та вокалу Бригантина

м. Київ

Вільна категорія початківці

«Вір в майбутнє!»

60

Народний шоу театр моди «Файно»

м. Біла Церква

Сучасна хореографія

«Полька»

61

Театр сучасного танцю «Модерн»

м. Умань

Вільний танець

«На цирковій арені»

62

Зразковий аматорський ансамбль сучасного та естрадного танцю «Сенсація» м. Бердичів

Fantasy

«В п’ятницю 13-го»

63

"Водограй" Махнівська ДМШ     Козятинського р - ну Вінницької обл

Джаз

«Веселі парасольки»

64

Танцювальний колектив "Подоляни"

Клуб за місцем проживання "Дитячі мрії"

м.Київ

Сучасна хореографія

«Шторм»

65

Хореографічнй колектив

« Квітка Мрій» м. Овідіополь

Сучасна

«Я молюся за тебе»

66

Зразковий Хореографічний Ансамбль "Метелиця" м. Кіровоград

Сучасна хореографія діти

"Підводний всесвіт"

67

Народний художній колектив, ансамбль сучасної хореографії та вокалу Бригантина м. Київ

Вільна категорія (початківці)

«Спадщина Гарі»

68

Зразковий аматорський хореографічний колектив "Промінь" м. Київ

Модерн, джаз модерн

«Фридом»

69

Зразковий художній колектив студія танцю КаприZ Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м.Київ

Хіп-хоп

"Емоджі "

70

Студія хіп-хопу і брейк-дансу «DreamWay»

м. Біла Церква

Хіп-хоп

«Відлік»

71

Зразковий аматорський ансамбль сучасного та естрадного танцю «Сенсація» м. Бердичів

Сучасний танець

«Нове покоління»

72

Хореографічне мистецтво

Real Dance м. Сквира

Сучасна хореографія

«Ещё один»

73

Зразковий Хореографічний Ансамбль "Метелиця" м. Кропивницький

Танці народів світу

«Єгипет»

74

Народний художній колектив, ансамбль сучасної хореографії та вокалу Бригантина м. Київ

Вільна категорія початківці

«Супер-політ»

75

Зразковий хореографічний колектив «Колорит»

м. Біла Церква

Народна стилізація

«Гуцульські викрутаси»

76

Театр сучасного танцю «Модерн»     м. Умань

Вільний танець

«Шалена сімейка»

77

Зразковий Хореографічний Ансамбль "Метелиця" м. Кропивницький

Танці народів світу

«Китай»

78

"Водограй"МахнівськаДМШ                Козятинського р- ну Вінницької обл

Естрадний танець

«Ковбої»

79

Зразковий аматорський хореографічний колектив"Промінь" м. Київ

Модерн, джаз модерн

« Пока Земля

еще вертится»

80

Народний художній колектив, ансамбль сучасної хореографії та вокалу «Бригантина»

м.Київ

Вільна категорія початківці

«Ти не один»

81

Театр сучасного танцю «Модерн»      м. Умань

Вільний танець

«В ритмі часу»

82

Танцювальна студія Maximum            м. Біла Церква

Естрадний танець

Little party


3 КАТЕГОРІЯ - 18:15 

83

Зразковий Хореографічний Ансамбль "Метелиця"

м. Кропивницький

Джаз

«Джаз»

84

Хореографічне мистецтво

Real Dance

м. Сквира

Сучасна хореографія

«Boom»

85

Студія сучасного танцю " STAR" Черкаська обл

Колектив "САЛМА

м.Жашків

Сучасна хореографія

«MTV STYLE»

86

Народний художній колектив, ансамбль сучасної хореографії та вокалу «Бригантина»     м.Київ

Модерн

«Дитина у

дорослому світі»

87

Студія сучасного танцю " STAR"

м. Жашків Черкаська обл

Колектив «САЛМА»

Сучасна хореографія

«DANCE TIME

SHOW TIME»

88

Танцювальний колектив «Чудики», м. Київ

Fantasy

Велике Прання

89

Хореографічне мистецтво

Real Dance м. Сквира

Сучасна хореографія

«Run boy run»

90

Зразковий Хореографічний Ансамбль "Метелиця"

м. Кропивницький

Модерн

«Соціум»

Нагородження 2ї категорії і 3ї категорії.

 УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ! - 19:00